Mastro Defence System – historia

JU-JITSU KROSNO
Mastro Defence System - skoncentrowany na skuteczności

Czym jest Mastro Defence System? Jak mówi sam Fred – MDS to hybryda stworzona z wielu systemów, którego bazę stanowią Silat oraz filipińskie sztuki walki z elementami BJJ, Krav Maga i MMA. Takie połączenie daje mieszankę wybuchową, której celem jest maksymalna skuteczność w realnej konfrontacji, gdzie stawką często jest nasze zdrowie lub życie.

MDS nie jest kolejną metodą walki wręcz tylko kompletnym systemem samoobrony

Kładziemy nacisk na wykorzystywanie biomechaniki ciała przeciwnika oraz psychologii. MDS stale ewoluuje. Fred Mastro wraz z zespołem ekspertów ciągle rozwija i dopracowuje narzędzia systemu tak, aby sprostać potrzebom operatorów jednostek specjalnych, agentów wywiadu, a także osób cywilnych. Dzięki temu trenując MDS uczymy się jak przetrwać zarówno brutalną bandycką napaść na ulicy jak i atak o charakterze terrorystycznym.

Fred Mastro - profesjonalizm poparty 20 letnim doświadczeniem

Człowiek legenda. Zawodowy bodyguard, certyfikowany przez belgijski rząd w celu zapewnienia bezpieczeństwa politykom, gwiazdom filmowym i celebrytom. W swojej przeszło 20 letniej karierze ochraniał m.in Dalajlamę, Jean Clauda Van Damma i 50 Centa. Szkoleniowiec jednostek specjalnych w Belgii, Francji, Brazylii, Korei Południowej i USA. Mistrz Penchak Silat i Kali oraz posiadacz czarnego pasa w BJJ. Ogromne doświadczenie Freda oraz praktyczna znajomość aspektów związanych z realną walką, samoobroną i bezpieczeństwem osobistym zaowocowało powstaniem systemu Mastro Defence System.

Mastro Defence Sytem na szklanym ekranie.

Warto nadmienić, że Fred Mastro to nie tylko światowej klasy ekspert w dziedzinie samoobrony, ale także twórca choreografii scen walki m.in. w filmie „Uprowadzona” z Liamem Nessonem w roli głównej oraz koordynator kaskaderów w filmach z udziałem Jeana Clauda Van Damma.

Marcin Michalik-Lipka - oficjalny przedstawiciel Mastro Defence System w Polsce.

Marcin Michalik-Lipka. Szkoleniowiec i trener z przeszło 20-letnim doświadczeniem. Od 30 lat związany ze sportami i sztukami walki. Prekursor Krav Maga w Polsce i Europie. Posiadacz prestiżowego tytułu Master nadanego w Izraelu, gdzie jako jeden z niewielu Polaków mógł prowadzić szkolenia. Twórca pierwszej, profesjonalnej szkoły Krav Maga w Warszawie, którą otworzył  w 1999 roku.Były sparingpartner Tomasza Adamka, Przemysława Salety, Mateusza Kopca, Krzysztofa Jotko i Jana Błachowicza. Trener personalny  i szkoleniowiec managerów wysokiego szczebla, polityków i gwiazd ekranu.

Marcin Michalik-Lipka to także ekspert bezpieczeństwa osobistego, który przez 10 lat ochraniał topowe nocne kluby oraz osoby prywatne. Bogate doświadczenie Marcina zaowocowało współpracą z Meissner i Partnerzy, gdzie obiął stanowisko Konsultanta ds.Bezpieczeństwa i Antyterroryzmu. Z jego autorskich programów zarządzania konfliktem i stresem korzystało wiele firm m.in. Siemens, Pramerica, Santander, Software AG, IBM, PEKAES, SAS czy Sanofi. Marcin z chęcią dzieli się wiedzą, dlatego często gości w programach telewizyjnych, do których zapraszany jest w roli eksperta.

Zadzwoń i zapisz się na treningtel. 720 808 839